Przedszkole z zajęciami sportowymi

Jeśli chciałbyś aktywnie wspierać wszechstronny rozwój swojego dziecka, powinieneś każdego dnia zadbać również o odpowiednią porcję jego aktywności fizycznej. Przedszkole sportowe Winners Ci w tym pomoże. Zajęcia, które oferujemy, są bardzo różnorodne, dzięki czemu maluchy wprost je uwielbiają. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać naszą placówkę i powierzyć opiekę nad pociechą właśnie nam.

Dlaczego sport jest tak ważny dla rozwoju najmłodszych?

Aktywność fizyczna to jeden z najważniejszych czynników oddziałujących na zdrowie człowieka, dlatego już od początku warto kształtować w swoim dziecku zamiłowanie do sportu. Uprawianie różnych dyscyplin, nawet w formie zabawy w przedszkolu z zajęciami sportowymi, do którego uczęszcza maluch, ma wszechstronny, pozytywny wpływ na organizm. Sprzyja doskonaleniu świadomości położenia ciała w przestrzeni. Rozwija zwinność i pomaga w doskonaleniu zdolności motorycznych. Wzmacnia odporność i zmniejsza ryzyko infekcji, które w wieku przedszkolnym zdarzają się bardzo często.

Nasza oferta zajęć sportowych

Mając świadomość istotnej roli, jaką w życiu maluchów odgrywa sport, musieliśmy to uwzględnić przy tworzeniu programu naszej placówki. Właśnie dlatego nasze przedszkole z zajęciami sportowymi oferuje najmłodszym możliwość praktykowania aktywności fizycznej każdego dnia. Proponujemy ćwiczenia pod różnymi postaciami, począwszy od gier i zabaw, aż po formy ścisłe. Stosujemy również metodę ruchu rozwijającego Weroniki Sherbone, łączącą w sobie poruszanie się z kontaktem emocjonalnym, fizycznym oraz społecznym. Wszystko to w miłej, swobodnej atmosferze. Nieustannie staramy się podążać za naturalnymi potrzebami najmłodszych i pomagać im w ich rozpoznawaniu.

Jeśli oferta naszego przedszkola wydaje Ci się interesująca, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania dotyczące zajęć sportowych i innych szczegółów związanych z funkcjonowaniem naszej placówki. Przekonaj się, ile radości może czerpać z uczęszczania do niej Twoja pociecha.